HAKKIMIZDA

20 yıllık deneyim ve Tecrübelerimiz ile beraber, T7AJANS  Ajans sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak. Değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek. Dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında gelişen tasarım ve teknolojileri takip ederek örnek projeler üretmek. Tüm Kurumsal ve tasarım alanlarında müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak.

GÜÇLÜ PROFESYONEL EKİP
Konusunda uzman ve deneyimli yaratıcı ekibimiz ile yapılacak olan tüm tasarım, hizmetleri en iyi bir şekilde analiz, planlama ile doğru ve hedefe uygun projeleri üretmek ve sunmaktayız.
HIZLI VE DOĞRU HİZMET
Müşterilerimize, rakiplerine göre daha hızlı, hedef ve müşteri odaklı doğru çözümler üreterek, en iyi bir şekilde hizmet vermelerini sağlamak için çalışmaktayız.
MAKİNE PARKURU
Her geçen gün gelişmekte olan medya, video, fotoğraf çekim gibi tüm iletişim makine ve yan aksesuarların, yenileme ve güncellemeleri yaparak daha iyi sonuçlar ile hizmet vermekteyiz.
HİZMET SONRASI DEVAMLILIK
Tüm yapmış olduğumuz hizmetlerin teslim sonrası müşterimize daha iyi bir hizmet vermek amaçlı yeni işler ve hedeflerin devamlılığı için yeni projeler ile sahada güçlü olmalarını sağlmaktayız.

TASARIM

PROJE

UYGULAMA

SERVİS

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bu bölüm hazırlanmaktadır.
t7 ajans 01
 
Bu bölüm yapım aşamasındadır.
t7 ajans 03
 
BİZ KİMİZ

NELER YAPARIZ ?

Kalite ve güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Temeli insana ve doğaya saygılı olmak, Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek.

TASARIM 90%
PROJE 80%
UYGULAMA 60%
SERVİS 90%
Yeni proje ve işleriniz için bizimle irtibata geçin, sizlere yenilikçi ve özgün projeler hazırlayalım...
işlerimizin devamı